Aktualności

W dniu 22 października 2013 w Arkadach Kubickiego, na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu ?Cenniejsza od złota?. Szczegóły dostępne są z zakładce konferencji (link).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji podsumowującej projekt ?Cenniejsza od złota??, która odbędzie się 22 października 2013 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Szczegółowe informacje dostępne są z zakładce konferencji (link).

Kolejne nowości na naszej stronie. Można zagrać czwartą grę, a także policzyć oszczędności na nowym kalkulatorze. W dziale ?Mapa Polski w 4-ech częściach? umieściliśmy do pobrania czwartą ? ostatnią część mapy. Zasięg mapy interaktywnej obejmuje już całe terytorium Polski! Nowe materiały także w zakładce ?Morze wiedzy o wodzie?. Z kolei w zakładce ?Artykuły? opublikowaliśmy kolejny, już ósmy tekst. I zupełna nowość ? w dziale ?Na Twoim smartphonie, na Twoim tablecie? uruchomiliśmy naszą mapą interaktywną w wersji na urządzenia mobilne. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat projektu!

W radiu Eska i Eska ROCK można usłyszeć spoty reklamujące załączoną do ?Super Expressu? czwartą część naszej mapy.

Na stronach redakcyjnych dzisiejszego ?Super Expressu? przeczytacie nasz ósmy artykuł. Piszemy o zasobach wodnych ? Tekst jest także dostępny na naszej stronie i na portalu www.se.pl

 

FACEBOOK